O nás

Hlavní náplň:

WP_20160125_10_31_15_Pro_LI.jpgProvádíme montážní činnost a služby po celém území ČR. Jsme zaměřeni na montáže a opravy technologických celků strojního zařízení, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, výroba a montáž nádrží všech rozměrů a tlaků na jak kapalné, tak sypké hmoty, montáž potrubních rozvodů všeho druhu vč. nerezavějících ocelí a další oblasti ve strojírenství, zejména těžkého průmyslu. Dále poradenskou činnost v oblasti své profesní činnosti.

mmonteza.jpg

Specialitou jsou montáže a opravy rotačních pecí, trubnatých mlýnů, velkorozměrových ozubených věnců a pastorků, převodovek všeho druhu, zhotovení, montáž a opravy tlakových nádrží, chladičů, třídičů, pásových a šnekových dopravníků, elevátorů apod.

 

Dle současného trendu firma zabezpečuje i tzv. akce „ Na klíč “,tj. od projektu, zajištění subdodavatelů, kompletní dodávku technologie, zkoušky a uvedení do provozu.

 

Firma disponuje speciálními přípravky a veškerým nářadím pro strojní a montážní práce, standardní svářecí technikou i v ochranné atmosféře, řezací plazmou atd. pro činnost strojních montáží, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, tlakových nádrží a opravami v těžkém průmyslu, zejména výroby a zpracování stavebních hmot, chemickém a energetickém průmyslu apod. Dále jsme vybaveni optickou měřící technikou na geodetické měření rotačních pecí, mlýnů, bubnových sušičů, apod. Po tomto měření provádíme seřízení a ustavení těchto strojních celků.

Roční obrat:

Vzhledem k tomu, že zakázková náplň ročně nebývá stejná, roční obrat se pohybuje v rozmezí 10 – 25 mil.